LPG KABLO

Excel ile ilgili sorunlarımız

'Excel Forum - Club' forumunda mucarx tarafından 25 Aralık 2007 tarihinde açılan konu

1. april@

april@ Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    slm baskı balata nekadardır bendekı bıtıme yaklastı gazı verdığimde araba geç kavrıyor

2. ereaser

ereaser Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    exel ile ilgili sorunum parçaları zor bulunuyo bulduğumuz yerlerdede değerinin 2-3 katına satıyo fırsatçılar

3. era_06

era_06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    sanayide japoncularda her türlü excelin parçaları bulunuyor ama...

4. ilker

ilker Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Barış abi kesinlikle anlıyorum seni. Bende bulamadım hiç biyerde...

5. chakant

chakant Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    yaww mereba benım excel kendını mustang sanıyo 300 falan yakıo benzınde belkı daha fazla ama gdio 0-100 km 13 sn de cıkıom gazda yok zırt pırt kalıorum yolda :) ama memnunum hersey excelım ıcın phi

yeni üye ChakanT

6. ilker

ilker Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    chakant hoşgeldin. 300 yakıyosa felaket derim başka bişey demem. geçen tüpte 130-140 civarı yaptım uzun yolda.20liralık tüple 100km yapıyorum şehir içinde. gerçi bi fark var aramızda benim 0-100üm 20 sn den fazla. :))

7. chakant

chakant Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    hehe ole galıba gazlı excel kullandım araba vıtes bıle ıstemıyo ole 1 de gdıyo :)

ben bıraz serilik olsun ıstıyorum butcemde ona yetıo sahın almaktansa hyundai excel :)

8. ilker

ilker Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    aracın LS sanırım. şu GLS donanımlı olanlardan mı? benim bi hocamda vardı. merkezi kilit,hd,spoiler,gövde renkli tamponlar falan vardı. şaşırmıştım görünce.

9. chakant

chakant Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ewet LS
    bızım baba kaporta boyasını 0 dan yaptırdı alınca metalık gri var getz lerınkınden tamponlar sıyah sadece cıtalar aynalar kapı kolaarı hersey govde rengı

arabada tık yooktu nazar degdı aks lar ses yapıo sımdı
    klima yok

10. ilker

ilker Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    getz tamponu mu merak ettim doğrusu. bende maddi durumu düzeltince. kaporta boya düşünüyorum. malum istanbul arabası artık paslanma başladı..fotoğraf varsa koyabilirmisin? merak ettim

11. chakant

chakant Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    yok yanlıs anladın getz tamponu deıl

getz lerde olan grilerden metalık grı

cumle bırlesık olunca anlatım bozuklugu oldu kusura bakma keske olsa :)ama ön tampon yeni

ayrıca resım nasıl koyuluyo yaw

12. ilker

ilker Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    hmm anladım. ama belki boyutlarına bakılarakta böyle bişey yapılabilir. ben hala sis farı bulamadım bizim arabalara uyacak. getzde orjinalinden çok güzel sis farları var. benimki manyaklığa kaşıyo gerçi biraz. sis takmak için tampon değiştirmek. ama aracın yapısına uyması en önemlisi benim için. yoksa siste kısalarla gitmeye devam :))

13. chakant

chakant Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    ama dıkkat edersen bızım tamponların sısı yerlerı getze cok yakın tampona zarar vermeden getz kullanabılırsın
    bende getz sıs farı vardı ama sıs ayakları kırık oldugundan takamadımtamponu fazla zorlamadan yapılabılır bence

ben bı ara 2006 accentlerın arka sıslerınden takcam tamponda olandan

14. ilker

ilker Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    esasında hyundai ilk olarak bizim araçlarda taktı o sisleri. 90lı yılların başında. ama Tr'ye getirdiklerinde maliyeti azaltmak içinmidir nedir kullanmadılar. bende düşünüyorum bi tane sol arkaya taktırmayı. Tam pony olur o zaman. sis farı olarak da honda accordların sis farları olur düşüncesindeyim. bi tane bulsam deniycem. bi de alırım elimde kalmasın sonra :)

15. chakant

chakant Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    olabılırım denemekte fayda var
    bende pc de denıyom resımler uzerınde oynuyom hala soylemedın nasıl resım yuklendıgını bı kac rssım gosereyım bak

16. ilker

ilker Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    http://www.imageshack.us sitesine girip gözat a tıkla fotoğrafını seçtikten sonra "host it" e bas. çıkan yerde Thumbnail for forums (1) yazan yerdeki linki alıp buraya kopyala...

Düzenleyen : majeste

17. ereaser

ereaser Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bulunmuyo malesef arkadaşım örneğin benim spoiler çatlamış yenisini aramadığım yer kalmadı şaşmaz,başkent sanayi,akbak,neziroğlu hepsine sordum bitek ostimde kuruçayırlıda varmış ordada 360 ytl gibi bi fiyat vardı yani anlamışsındır sanırım

18. hyundaı_era_06

hyundaı_era_06 Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    doğrudur.bazı parçaları öyle olabilir ama genelde çoğu parçasının bulunduğunu biliyorum.hatta internetteki parçacı sitelerine bakarsanız her türlü mekanik-kaporta-elektrik aksamlarının parçaları bulunuyor.(mesela ön far,arka stoplar)
    Düzenleyen : hyundaı_era_06

19. chakant

chakant Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    abijim excelin orjinal paarcasını aramaya kalktınmıdı ılle pahalı olur fırsattan deıl yanı

hem korea malı hemde eskı

bu arabaya takarsın bıtane fazla yuksek olmayan dtm spoıler hem spor tutar arabayı hemde malıyet sadece 120 mılyon

ben alcam ama benzıne para yetıstıremıyom gene yukselıcekmıs benzın 4lıra olur heralde

cıller zamanın da varıl fıyatının yuzde 600 fazlasını koyulardı musterıye gıderken suan sadece yuzde 200 sanırım bı abım ole anlatmıstı

20. ilker

ilker Kayıtlı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    valla benim de aklımda bazı yapılacaklar var ama önce kredi kartı borçlarını halletmem lazım. aracım zaten cimri :)
    bi de sade seviyorum arabamı öyle janjanlı görüntüsü hoşuma gitmiyo pek.

Bu Sayfayı Paylaş